یال


مجله‌های جامعة‌المصطفی العالمیه

موضوع‌ها:  علوم انسانی

انواع منابع:  نشریه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی

سیاست دسترسی:  تمام متن

درباره جامعة المصطفی برای سهولت در ارسال، داوری، نشر و مدیریت بهتر مقالات اقدام به راه اندازی سیستمی جامع برای نشریات خود نموده است. این سامانه با استفاده از نرم‌افزارهای متن باز و براساس استاندارد مجلات معتبر بین‌المللی بوده و هم اکنون مورد استفاده تعداد قابل توجهی از نشریات علمی پژوهشی و دانشگاهی می‌باشد. از ویژگی‌های آن، طراحی وبگاه مجلات به دو زبان فارسی و انگلیسی، ارسال مقالات به صورت برخط، داوری مقالات و انتشار الکترونیکی مجلات است.
مالک جامعة‌المصطفی العالمیه
ناشر معاونت پژوهش جامعة‌المصطفی العالمیه
نوع سازمان دولتی
یادداشت در سی امین جلسه شورای پژوهش، سامانه یکپارچه نشریات جامعة المصطفی(ص) بهمراه سامانه همایش‌های علمی، توسط رئیس محترم جامعة المصطفی(ص) با ذکر صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) افتتاح شد. در این جلسه ریاست محترم، المصطفی و المصطفائیان را بر کار با سامانه‌های مذکور الزام نموده و بر ادامه حرکت نرم افزاری در المصطفی(ص)تاکید فرمودند.
هدف هدف از راه‌اندازی این پایگاه دسترسی پژوهشگران به منابع اطلاعاتی علمی معتبر در زمینه علوم اسلامی، انسانی، و اجتماعی است. همچنین، این پایگاه درصدد است تا با فراهم آوردن فضایی مناسب ارتباط میان پژوهشگران به صورت برخط بیشتر شود.
نشانی اینترنتی http://journals.miu.ac.ir/index.php
رایانامه hamkari_p@yahoo.com
تلفن ثابت 982537172424
سیاست اشتراک دسترسی آزاد
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟