یال


کتابخانه مرکزی علامه بلادی(دانشگاه علوم پزشکی بوشهر)

موضوع‌ها:  علوم پایه | علوم پزشکی | کشاورزی و دامپزشکی

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره کتابخانه مرکزی علامه بلادی، اولین کتابخانه مدرن دانشگاهی است که از پیشرفته ترین امکانات نرم افزاری با زیرساخت های دیجیتال سازی منابع (آذرخش) و سیستم فاظت RFID، امانت و بازگشت خودکار می باشد. این کتابخانه مجهز به سامانه مدیریت منابع آذرخش می باشد. این کتابخانه در قالب کتاب؛ نشریه، پایان نامه؛ بانک اطلاعاتی به زبان های فارسی ولاتین به ارائه خدمات به کاربران می پردازد.
مالک دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر
ناشر دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر
نوع سازمان دولتی
هدف ماموریت اصلی کتابخانه مرکزی، تقویت آموزش و فعالیت های پژوهشی دانشگاه و حمایت از تلاش های دانشگاه در جهت ارتقای سلامت، از طریق تهیه، توسعه و تسهیل دسترسی به منابع و اطلاعات علمی و مورد نیاز دانشگاه و مدیریت بهره برداری از این منابع می باشد.
نشانی اینترنتی http://lib.bpums.ac.ir/fa/index.aspx
رایانامه library@bpums.ac.ir
تلفن ثابت 0773-34550069
سیاست اشتراک اعضای هیات علمی، مربیان، دانشجویان، و کارکنان دانشگاه (به شرط عضویت در کتابخانه مرکزی و اقماری)، و اعضای هیات علمی، مربیان، کارکنان بازنشسته، و دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه (با ارائه کارت شناسایی معتبر) می توانند به عضویت کتابخانه درآیند. همچنین دانشجویان کلیه رشته ها در تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه در صورت تکمیل فرم درخواست عضویت از طریق سامانه عضویت کتابخانه دیجیتال آذرخش، ارائه عکس اسکن شده و پرداخت 2000 تومان به عضویت کتابخانه مرکزی و کلیه کتابخانه‌های اقماری درمی آیند. استفاده از منابع الکترونیکی و چکیده پایان نامه ها از طریق پورتال کتابخانه مرکزی، مختص اعضای عضو کتابخانه‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می باشد.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟