یال


کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور

موضوع‌ها:  علوم پایه | علوم پزشکی | کشاورزی و دامپزشکی

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در سال 1366 فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1369 کتابخانه مرکزی در طبقه فوقانی دانشکده پزشکی به مساحت 220 متر مربع مستقر شد واقدام به استخدام پرسنل متخصص در رشته کتابداری نمود. کتابخانه در سال 1377 به طبقه اول دانشکده دندانپزشکی انتقال و در سال 1388 به ساختمان جدید کتابخانه مرکزی منتقل شد. اهم فعالیت های کتابخانه مرکزی شامل نظارت برامور اجرایی کتابخانه‌ها؛ تخصیص و ابلاغ اعتبار خرید منابع کتابخانه‌ها؛ برنامه ریزی برای شبکه سازی کتابخانه‌ها؛ عضوگیری جهت استفاده از منابع موجود؛ ارائه خدمات به اعضاء؛ خرید کتاب و منابع؛ تأمین و سفارش مجلات دانشگاه؛ ثبت و ضبط و نگهداری پایان نامه ها و طرحهای تحقیقاتی؛ سفارش مقالات؛ تأمین منابع الکترونیک؛ مبادله کتاب می باشد.
مالک دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
ناشر دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1366
هدف هدف اصلی حرکت در راستای تأمین نیازهای علمی مراجعان به کتب، نشریات، مواد سمعی و بصری، بانک های اطلاعاتی و ... و نظارت و پشتیبانی علمی می باشد.
نشانی اینترنتی http://centrallib.ajums.ac.ir/homepage.aspx?site=centrallib.ajums.ac&tabid=5137&lang=fa-IR
رایانامه centlib@ajums.ac.ir
تلفن ثابت 06133738301
سیاست اشتراک این کتابخانه برای ارائه خدمت به دانشجویان، اساتید، و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور تأسیس شده، با این حال پژوهشگران دیگر نیز تحت شرایطی می‌توانند از خدمات و امکانات آن استفاده کنند.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟