یال


کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی ایران

موضوع‌ها:  علوم پایه | علوم پزشکی | کشاورزی و دامپزشکی

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی | فرانسوی | روسی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره کتابخانه موسسه از سال 1382 فعالیت خود را به طور رسمی آغازکرده است. این کتابخانه سه بخش مخزن نفایس، مخزن مبادله و اهداء و مخزن کتابخانه با دسترسی باز را تحت نظارت خود دارد. در مخزن نفایس کتب ارزشمند و نفیس طب کهن ایران نگهداری میشوند. در مخزن مبادله و اهداء، کتب منتشر شده توسط موسسه نگهداری شده تا پس از طی مراحل اداری جهت اهدا و مبادله آماده گردند. مخزن کتابخانه در حدود 4000 نسخه کتاب عمومی و تخصصی در حوزه پزشکی و موضوعاتی چون طب اسلامی، تاریخ پزشکی، گیاهان دارویی، طب چینی، طب یونانی، طب سنتی ایران، اخلاق پزشکی، طب مکمل و تاریخ پزشکی به زبان‌های انگلیسی، فارسی و عربی جهت سهولت استفاده و دسترسی آسان مراجعین بصورت قفسه باز اداره می‌شود. مخزن کتابخانه دارای دو بخش مجلات و سمعی بصری نیز میباشد.
مالک دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران
ناشر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1382
یادداشت کتابخانه دارای تسهیلات ویژه مانند: فضای لابی و کمدهای شخصی الکترومگنتیک؛ آمفی تئاتر؛ سیستم های امانت هوشمند؛ نمایشگاه و فروشگاه کتاب؛ فضاهای ویژه آموزشی؛ فضاهای استراحت و ارائه خدمات پذیرایی؛ سالن کنفرانس مرکزی؛ سیستم های امنیتی و گیت های کنترل و BMS می باشد. امکان برقراری تماس با کتابخانه از طریق پیوند http://clib.iums.ac.ir/web/guest/ask-librarian وجود دارد.
هدف ماموریت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، فراهم آوردن زمینه حمایت از فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه از طریق تامین منابع و اطلاعات علمی مورد نیاز می باشد.
نشانی اینترنتی http://clib.iums.ac.ir/1055
تلفن ثابت 982188622585
سیاست اشتراک این کتابخانه برای ارائه خدمت به دانشجویان، اساتید، و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایران تأسیس شده، با این حال پژوهشگران دیگر نیز تحت شرایطی می‌توانند از خدمات و امکانات آن استفاده کنند.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟