یال


کتابخانه دیجیتال دانشگاه صنعتی شیراز

موضوع‌ها:  علوم پایه | فنی و مهندسی | هنر و معماری

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی | فرانسوی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی شیراز با هدف گردآوری، نگهداری و سازماندهی مواد و منابع چاپی و الکترونیکی به منظور بهره گیری در امر آموزش و پژوهش و همچنین کمک به محققین جهت دستیابی به اطلاعات مورد نیاز از طریق همکاری با سایر مراکز تحقیقاتی در بخشهای متنوع فعال است. کاربران علاوه بر استفاده از امکانات فضای فیزیکی، قادر به استفاده از امکانات فراوان پورتال کتابخانه اعم از تمدید، رزرو، جستجوی کتاب، دانلود کتب الکترونیکی، کتابخانه شخصی، پرسش از کتابدار و ... از راه دور هستند. این کتابخانه در قالب های کتاب؛ نشریه؛ پایان نامه؛ طرح تحقیقاتی؛ استاندارد؛ لوح فشرده به دو زبان فارسی ولاتین به ارائه خدمات می پردازد
مالک دانشگاه صنعتی شیراز
ناشر دانشگاه صنعتی شیراز
نوع سازمان دولتی
هدف کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی شیراز با هدف گردآوری، نگهداری و سازماندهی مواد و منابع چاپی و الکترونیکی به منظور بهره گیری در امر آموزش و پژوهش و همچنین کمک به محققین جهت دستیابی به اطلاعات مورد نیاز از طریق همکاری با سایر مراکز تحقیقاتی در بخشهای متنوع فعال است.
نشانی اینترنتی http://lib.sutech.ac.ir/
رایانامه libinfo@sutech.ac.ir
تلفن ثابت 07117270047
سیاست اشتراک دسترسی به منابع و امکانات این کتابخانه برای دانشجویان، اساتید، و کارکنان دانشگاه صنعتی شیراز امکان پذیر است و کاربران دیگر نیز می توانند تحت شرایطی از این مجموعه استفاده کنند. همچنین، کتابخانه صنعتی دانشگاه شیراز در طرح غدیر عضو می باشد.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟