یال


کتابخانه دانشگاه صنعتی اصفهان

موضوع‌ها:  علوم پایه | فنی و مهندسی | هنر و معماری

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی | فرانسوی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی اصفهان از سال 1356 فعالیت خود را آغاز نموده است و اکنون با داشتن مجموعه ای از پایگاه و بانک های اطلاعاتی، کتب، مجلات فارسی و لاتین و پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی یکی از پربار ترین کتابخانه دانشگاهی کشور به حساب می آید. کتابخانه مرکزی وظیفه تهیه و آماده سازی منابع الکترونیکی و چاپی و همچنین سیاست گذاری ارائه خدمات را به عهده دارد. هدف کتابخانه عبارت است از: تامین منابع چاپی والکترونیکی لازم و کافی، برای مطالعه و تحقیق، همراه با امکانات فیزیکی استفاده از آنها برای تمامی اعضاء هیات علمی، دانشجویان و کارکنان و دیگر بهره جویان مجاز در سهل ترین، سریعترین و مفیدترین شرایط ممکن.
مالک دانشگاه صنعتی اصفهان
ناشر دانشگاه صنعتی اصفهان
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1356
یادداشت به منظور دسترسی بیشتر مراجعین به منابع مورد نیاز در شهر اصفهان، «طرح امانت بین کتابخانه‌ای اصفهان» از ابتدای سال 1385 راه اندازی شده است. مرکزیت اجرای این طرح با کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی شهرداری اصفهان بوده و کتابخانه‌های عضو طرح در حال حاضر عبارتند از: دانشگاه اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه صنعتی مالک اشتر و کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان. این طرح در دانشگاه ها کلیه اساتید و محققین، دانشجویان مقاطع مختلف و کارمندان را پوشش می دهد و در شهرداری به اعضاء خاصی خدمات رسانی می کند. همچنین وب سایت کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی اصفهان، دارای پیوندهای مفیدی برای استفاده کاربران مانند: ناشران بین المللی؛ تقویم کنفرانسها؛ کتابخانه‌های دانشگاههای خارجی؛ سازمانها و موسسات؛ دسترسی آزاد؛ کتابخانه‌های دانشگاههای ایران؛ پژوهشگاه علوم و فناوری ایران می باشد.
هدف هدف کتابخانه عبارت است از: «تامین منابع چاپی والکترونیکی لازم و کافی، برای مطالعه و تحقیق، همراه با امکانات فیزیکی استفاده از آنها برای تمامی اعضاء هیات علمی، دانشجویان و کارکنان و دیگر بهره جویان مجاز در سهل ترین، سریعترین و مفیدترین شرایط ممکن».
نشانی اینترنتی http://lib.iut.ac.ir/
رایانامه cent_lib@cc.iut.ac.ir
تلفن ثابت 03133912520
سیاست اشتراک دسترسی به اطلاعات کتابشناختی این کتابخانه و چکیده پایان نامه ها رایگان است. تمام دانشجویان دانشگاه در مقاطع مختلف می توانند با ارائه کارت دانشجویی معتبر و اساتید وکارکنان با ارائه کارت شناسایی از کتابخانه استفاده نمایند. همچنین اعضای طرح غدیر نیز امکان استفاده از کتابخانه را دارند.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟