یال


درباره کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه کردستان در سال 1354 با کمتر از 1000 جلد کتاب در فضایی به وسعت 12 متر مربع و با یک نفر کارمند آغاز بکار نمود. و بعدها با گسترده شدن فضای آن در دانشکده ادبیات و علوم انسانی با مجموعه ای بالغ بر 60000 هزار نسخه کتاب فارسی، عربی و لاتین و دیگر منابع اطلاعاتی به ارائه خدمات می پرداخت. با تمام شدن پروژه احداث کتابخانه مرکزی دانشگاه کردستان که از پروژه های ملی در سطح استان بود، در بهمن ماه سال 1387 کار انتقال و جا به جایی به کتابخانه جدید صورت گرفت. اکنون این کتابخانه در ساختمان جدید با مجموعه ای بالغ بر 90000 نسخه منابع چاپی و همچنین منابع الکترونیکی در بخشهای مختلف به حدود 6000 عضو ( اعضای هیئت علمی، دانشجویان، کارمندان) سرویس می دهد.
مالک دانشگاه کردستان
ناشر دانشگاه کردستان
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1354
هدف هدف این واحد شناسایی نیازهای جامعه کاربران و نیز فراهم ساختن امکان دسترسی سریع و آسان به منابع اطلاعاتی به منظور پشتیباتی از اهداف آموزشی و پژوهشی دانشگاه است.
نشانی اینترنتی http://www.uok.ac.ir/HomePage.aspx?TabID=5013&site=UOKPortal&lang=fa-IR
رایانامه library@uok.ac.ir
تلفن ثابت 08733624006
سیاست اشتراک تمام دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه می توانند به عضویت کتابخانه درآمده و از امکانات آن استفاده کنند. متقاضیان طرح غدیر و همچنین افراد خارج از دانشگاه با ارائه معرفی نامه می توانند از منابع کتابخانه استفاده کنند.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟