یال


کتابخانه مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان

موضوع‌ها:  علوم انسانی | علوم پایه | فنی و مهندسی | هنر و معماری

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی | فرانسوی | روسی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سیستان و بلوچستان مجموعه ای است زیر نظر معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه، که تامین کلیه منابع مورد نیاز محققین را برعهده دارد. تاسیس کتابخانه مرکزی دانشگاه در سال 1354 همزمان با تاسیس دانشگاه سیستان و بلوچستان صورت گرفت. از ویژگی های بارز این کتابخانه، استفاده از فناوری اطلاعات در تمام امور آن است که کتابخانه دانشگاه سیستان و بلوچستان را به عنوان نماد کاملی از کتابخانه دیجیتال در کشور نموده است. کتابخانه دانشگاه سیستان و بلوچستان مجهز به یک نرم افزار پیشرفته نگهداری منابع دیجیتال است که علاوه بر امکان ذخیره و مدیریت منابع دیجیتال، امکان محدودیت و نحوه دسترسی به این منابع را برای کاربران دارا می باشد.
مالک دانشگاه سیستان و بلوچستان
ناشر دانشگاه سیستان و بلوچستان
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1354
یادداشت استفاده از فناوری اطلاعات در تمام امور این کتابخانه دانشگاه سیستان و بلوچستان را به عنوان نماد کاملی از کتابخانه دیجیتال در کشور نموده است. با عنایت و توجه خاص مقام معظم رهبری کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سیتان و بلوچستان نمونه منحصر بفردی در جنوب شرق کشور شده است.
هدف تامین منابع غیر الکترونیکی و الکترونیکی آنلاین و آفلاین به منظور تامین نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی اعضاء هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، یکی از مهمترین وظایف کتابخانه مرکزی دانشگاه می باشد.
نشانی اینترنتی http://www.usb.ac.ir/Units.aspx?UnitID=20&Culture=fa-ir
رایانامه Lib_director@usb.ac.ir
تلفن ثابت 05418056500
سیاست اشتراک عضویت کتابخانه دانشگاه خاص اعضاء هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. اعضاء طرح غدیر سایر دانشگاه ها نیز می توانند از کتابخانه استفاده نمایند.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟