یال


کتابخانه دیجیتال دانشگاه ایلام

موضوع‌ها:  علوم انسانی | علوم پایه | فنی و مهندسی | کشاورزی و دامپزشکی

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی | فرانسوی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره کتابخانه مرکزی دانشگاه ایلام در سال 1370 در پی سفر مقام معظم رهبری به استان و ارتقاء دانشکده دامپروری ایلام وابسته به دانشگاه رازی با مساحت 600 متر مربع و حدود 7000 جلد کتاب فارسی و لاتین و با اهداف و فعالیتهای جدید آغاز به کار نمود. بخش مرجع و مجلات این کتابخانه تا سال 1381 به عنوان یکی از بخشهای کتابخانه مرکزی فعالیت می نمود که در این سال این بخش از کتابخانه جدا و تحت عنوان کتابخانه مرجع و مجلات در محل دانشکده علوم انسانی و پایه با مساحت 200 متر مربع زیر نظر کتابخانه مرکزی شروع به کار نمود. در این کتابخانه نشریات فارسی، لاتین، کتب مرجع (واژه نامه ها؛ تفاسیر؛ کتب کمیاب؛ نسخ خطی و ... )، پایان‌نامه‌ها، طرح های پژوهشی، نقشه های جغرافیایی و ... نگهداری می شود.
مالک دانشگاه ایلام
ناشر دانشگاه ایلام
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1370
هدف هدف اصلی کتابخانه تامین نیازهای مراجعان اعم از اعضاء هیات علمی، کارشناسان، دانشجویان، کارکنان و مراجعان خارج از دانشگاه می باشد.
نشانی اینترنتی http://lib.ilam.ac.ir/web/guest;jsessionid=9C6B338FA936A308257BC168E0B60E88
رایانامه library@mail.ilam.ac.ir
تلفن ثابت 08412221937
سیاست اشتراک عضویت برای اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه می‌باشد و همچنین دانشجویان و پژوهشگران سایر دانشگاه‌ها تحت شرایط ویژه‌ای می‌توانند از منابع و امکانات این کتابخانه استفاده کنند.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟