یال


کتابخانه دیجیتال دانشگاه محقق اردبیلی

موضوع‌ها:  علوم انسانی | علوم پایه | فنی و مهندسی | کشاورزی و دامپزشکی

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره این کتابخانه در 1357 همزمان با تاسیس آموزشکده کشاورزی اردبیل با مجموعه ای در حدود 5 هزار جلد کتاب اهدایی دانشگاه تبریز تاسیس شد. روند توسعه کتابخانه با توسعه آموزشکده کشاورزی همراه بود تا اینکه با تبدیل آموزشکده کشاورزی به مجتمع آموزش عالی اردبیل توسعه آن شتاب بیشتری گرفت و از سال 1369 با جذب کارشناسان رشته کتابداری کارهای فنی و تخصصی آن آغاز شد. اکنون این کتابخانه با داشتن 55 هزار جلد منابع فارسی و لاتین و نشریه و نیز طرح‌های تحقیقاتی و پایان نامه‌های تحصیلی یکی از غنی‌ترین مراکز علمی استان اردبیل بشمار می‌رود. بخش نشریات این کتابخانه با دارا بودن نشریات فارسی و لاتین در موضوعات مختلف علمی و پژوهشی در گروه‌های آموزشی به اساتید، دانشجویان و دیگر مراجعین محترم که کار تحقیقی، ارجاعی و یا درسی دارند خدمات علمی و کتابخانه‌ای ارائه می‌دهد.
مالک دانشگاه محقق اردبیلی
ناشر دانشگاه محقق اردبیلی
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1357
یادداشت در حال حاضر این کتابخانه یکی از غنی ترین مراکز علمی استان اردبیل به شمار می رود.
هدف هدف این کتابخانه ارائه خدمات علمی و کتابخانه ای به اساتید، دانشجویان و دیگر مراجعین که کار تحقیقی، ارجاعی و یا درسی دارند، می باشد و در حال حاضر نیز یکی از غنی ترین مراکز علمی استان اردبیل بشمار می رود.
نشانی اینترنتی http://lib.uma.ac.ir/
رایانامه lib@uma.ac.ir
سیاست اشتراک این کتابخانه امکان عضویت موقت برای دانشجویان غیر دانشگاه محقق اردبیلی و علاقمندان مطالعه و پژوهش، به دو صورت در محل و عضویت در خارج از کتابخانه را فراهم نموده است. همچنین این کتابخانه نیز در طرح غدیر عضو می باشد.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟