یال


کتابخانه مرکزی دانشگاه بوعلی سینا

موضوع‌ها:  علوم انسانی | علوم پایه | علوم پزشکی | کشاورزی و دامپزشکی | هنر و معماری

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره این کتابخانه در سال 1354 همزمان با تاسیس دانشگاه بوعلی سینا تاسیس شده است. با افزایش تعداد دانشجویان و تشکیل دانشکده‌های جدید بخشی از کتاب‌ها از این کتابخانه تفکیک شده و به کتابخانه‌های دانشکده ها منتقل شده و مجموعه آن ها گسترش یافته است. مهمترین هدف این مرکز اطلاع‌رسانی ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، کارمندان و اعضای هیات علمی است که جامعه استفاده کننده از این کتابخانه را تشکیل می‌دهند. مقاطع تحصیلی آنها کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های مختلف است. در سطح استان بسیاری از افراد نیاز خود را از این کتابخانه تامین می نمایند. ایجاد مرکز اطلاع رسانی حرکت مثبت در راه پیشبرد اهداف دانشگاه بوده و دانشجویان را با فناوری نوین همگام می‌سازد. این کتابخانه در حال حاضر در موضوعات گوناگون ارائه خدمات می‌کند.
مالک دانشگاه بوعلی سینا همدان
ناشر دانشگاه بوعلی سینا همدان
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1354
یادداشت در سطح استان بسیاری از افراد نیاز خود را از این کتابخانه تامین می نمایند. ایجاد مرکز اطلاع رسانی حرکت مثبت در راه پیشبرد اهداف دانشگاه بوده و دانشجویان را با فناوری نوین همگام می سازد.
هدف مهمترین هدف این مرکز اطلاع رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، کارمندان و اعضای هیات علمی است که جامعه استفاده کننده از این کتابخانه را تشکیل می دهند.
نشانی اینترنتی http://alvand.basu.ac.ir/~lib/
رایانامه Lib_dean@basu.ac.ir
تلفن ثابت 08138380662
سیاست اشتراک اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند با استفاده از ایمیل دانشگاهی خود در سامانه اینترنتی دسترسی به اسناد علمی دنیا از جمله مقالات، کتابها و پایان نامه ها و استانداردهای منتشر شده در پایگاه های معتبر جهان ثبت نام نموده و پس از ورود به سامانه نسبت به دانلود مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟