یال


درباره کتابخانه مرکزی دانشگاه شهید باهنر کرمان، در سال 1356 هم زمان با شروع کار دانشگاه فعالیت خود را آغاز کرد. در طول دوران فعالیت با گردآوری و سازماندهی منابع و مآخذ نوشتاری و غیرنوشتاری، مجموعه مناسبی از مدارک علمی و تحقیقاتی را فراهم آورده که تا حدود زیادی پاسخگوی نیازهای علمی و جامعه دانشگاهی می‌باشد و در حال حاضر بزرگ‌ترین و مجهزترین کتابخانه دانشگاهی و تخصصی منطقه جنوب خاوری ایران محسوب می‌شود. همچنین این کتابخانه امکان امانت کتاب و مقاله از کتابخانه بریتانیا (British Library) که ویژه استادان و دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی می‌باشد، را فراهم نموده است.
مالک دانشگاه شهید باهنر کرمان
ناشر دانشگاه شهید باهنر کرمان
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1356
یادداشت کتابخانه مرکزی دانشگاه شهید باهنر کرمان، در حال حاضر بزرگ‌ترین و مجهزترین کتابخانه دانشگاهی و تخصصی منطقه جنوب خاوری ایران محسوب می‌شود.
هدف سفارش و خرید، ساماندهی و تنظیم و رده‌بندی منابع (نوشتاری و غیرنوشتاری) و اطلاعات علمی مورد نیاز جامعه علمی دانشگاهی و پژوهشگران و محققان و ارائه خدمات دسترس‌پذیر به اعضا جهت گسترش و پیشبرد آموزش و پژوهش در دانشگاه و کمک به رشد و اعتلای دانش و علم در جامعه و پشتیبانی از اهداف آموزشی، پ‍ژوهشی و فرهنگی دانشگاه در چارچوب قوانین و مقررات تعریف شده، هدف اصلی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شهید باهنر کرمان می‌باشد.
نشانی اینترنتی http://centlib.fa.uk.ac.ir/Default2.aspx?Id=5418
رایانامه clib@mail.uk.ac.ir
تلفن ثابت 03433257153
سیاست اشتراک عضویت برای اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه شهید باهنر کرمان می باشد و همچنین دانشجویان طرح غدیر نیز می توانند عضو کتابخانه شده و از منابع آن استفاده نمایند. استفاده از بخش پایان نامه ها مخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید باهنر و اعضاء طرح غدیر می باشد. این کتابخانه از سرویس دهی به دانشجویان کارشناسی و دانشجویان سایر دانشگاه ها معذور است.این کتابخانه امکان امانت کتاب و مقاله از کتابخانه بریتانیا (British Library) که ویژه استادان و دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی می‌باشد، را فراهم نموده است.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟