یال


سامانه ساعد

موضوع‌ها:  علوم انسانی | علوم پایه

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه امام صادق(ع) همزمان با تشکیل دانشگاه در سال 1361 با هدف پشتیبانی فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه از طریق تامین نیازهای اطلاعاتی اساتید، دانشجویان و سایر کاربران و ارتقاء سطح علمی جامعه استفاده کننده فعالیت خود را در سطح رشته های موجود در دانشگاه آغاز نمود. در حال حاضر کتابخانه با حضور کارشناسان کتابداری و رایانه در فضایی به وسعت 2600 متر مربع خدمات گسترده و مفیدی را در قالب کتاب؛ نشریه؛ پایان نامه؛ بانک اطلاعاتی؛ گزارش؛ جزوات درسی؛ نقشه؛ دیداری شنیداری به اعضاء هیات علمی، دانشجویان و دیگر مراجعان ارائه می‌نماید.
مالک دانشگاه امام صادق (ع)
ناشر دانشگاه امام صادق (ع)
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1361
یادداشت امکان برقراری تماس با این کتابخانه از طریق پیوند http://saed.isu.ac.ir/faces/home.jspx?_afPfm=-ppnneh9ez وجود دارد.
هدف هدف این کتابخانه گردآوری منابع علمی و آموزشی و اشاعه اطلاعات در جهت تقویت و ارتقاء برنامه‌های آموزشی و پژوهشی در چارچوب اهداف و رسالت‌های دانشگاه امام صادق(علیه السلام) است.
نشانی اینترنتی http://saed.isu.ac.ir/faces/home.jspx
تلفن ثابت 982188089412
سیاست اشتراک این کتابخانه علاوه بر ارائه خدمات به اعضای اصلی خود به دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی سایر دانشگاه‌ها دولتی و غیر دولتی تحت شرایط خاص نیز ارائه خدمات می‌کند.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟