یال


کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی امیر کبیر

موضوع‌ها:  هنر و معماری | علوم پایه | فنی و مهندسی

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی | فرانسوی | روسی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره این کتابخانه شامل کتابخانه مرکزی و 14 کتابخانة دانشکده‌ای در تهران و واحدهای پردیس بندرعباس، ماهشهر و گرمسار می‌باشد. این مرکز به عنوان یک کتابخانة دیجیتال در زمینه تأمین نیازهای اطّلاعاتی مراجعین اعم از کتب، پایان نامه‌های چاپی و منابع الکترونیکی فعالیت می نماید و با در اختیار داشتن بیش از 190000نسخه کتاب فارسی و لاتین، دسترسی و اشتراک 32 پایگاه اطلاعاتی آنلاین، استانداردهای مهم در حوزه فنی و مهندسی، حدود35000 نسخه کتاب الکترونیکی لاتین و بیش از 36000 پایان نامه دانشگاهی، یکی از غنی‌ترین مجموعه کتابخانه‌های دانشگاهی کشور در حوزة علوم پایه و فنی مهندسی را تشکیل داده و به ارائه خدمات به اعضاء و مراجعین می پردازد. کتابخانه مرکزی در حقیقت هاب اطلاع رسانی پژوهشی دانشگاه و مرکز ارایه خدمات علمی و فناوری خواهد بود.
مالک دانشگاه صنعتی امیرکبیر
ناشر دانشگاه صنعتی امیرکبیر
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1337
یادداشت این کتابخانه با مجموعه غنی خود، یکی از غنی‌ترین مجموعه کتابخانه‌های دانشگاهی کشور در حوزة علوم پایه و فنی مهندسی را تشکیل داده است.
هدف کتابخانه دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای اهداف زیر می باشد: کمک به ارتقاء سطح کیفی آموزش و پژوهش در دانشگاه؛ تمرکز منایع اطلاعاتی و ایجاد تسهیلات دسترسی به آنها؛ تهیه و گسترش منابع الکترونیک؛ ارائه خدمات به جامعه مهندسی کشور
نشانی اینترنتی http://library.aut.ac.ir/
رایانامه limaster@aut.ac.ir
تلفن ثابت 982166407418 ,-64545070
سیاست اشتراک اعضای وابسته به دانشگاه صنعتی امیرکبیر می توانند از منابع و امکانات این کتابخانه استفاده کنند. امکان عضویت افراد خارج از دانشگاه نیز وجود دارد.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟