یال


کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی شریف

موضوع‌ها:  علوم پایه | فنی و مهندسی | هنر و معماری | علوم انسانی

انواع منابع:  کتابخانه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی | فرانسوی | روسی

سیاست دسترسی:  اطلاعات کتابشناختی

درباره کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی شریف یکی از غنی ترین کتابخانه‌های دانشگاهی کشور در زمینه علوم و مهندسی است که در سال 1344 همزمان با تاسیس دانشگاه، فعالیت خودرا آغاز کرد و در حال حاضر کتابخانه مرکزی در ساختمان دکتر مجتهدی به مساحت 6000 متر مربع درضلع شمالی دانشگاه قرار دارد. کتابخانه دارای بخش‌ها و واحدهای مختلف شامل مدیریت، امورمالی، سفارشات، سازماندهی منابع، نشریات، دیداری و شنیداری، پایان نامه ها، امانت ، اطلاع رسانی و تامین مدرک، مرجع، فناوری اطلاعات و مشاوره اطلاعات علمی است. کتابخانه‌های دانشکده ای طبق طرح ادغام به کتابخانه مرکزی پیوستند و در حال حاضر 3 کتابخانه زیر نظر کتابخانه مرکزی به ارائه خدمات کتابداری می‌پردازند و کتابخانه مرکزی وظیفه تهیه و سفارش، سازماندهی آنان را بر عهده دارد.
مالک دانشگاه صنعتی شریف
ناشر دانشگاه صنعتی شریف
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1344
یادداشت کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی شریف یکی از غنی ترین کتابخانه‌های دانشگاهی کشور در زمینه علوم و مهندسی است.
هدف هدف ارائه خدمات به اعضاء هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف، همچنین دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف و افراد حقیقی با دارا بودن شرایطی می باشد.
نشانی اینترنتی http://library.sharif.ir/
رایانامه library@sharif.edu
تلفن ثابت 982166165101
سیاست اشتراک علاوه بر اعضاء هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف، دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف و افراد حقیقی می توانند با دارا بودن شرایطی به عضویت کتابخانه در آیند و دسترسی به دانلود محتوای منابع موجود در کتابخانه دیجیتال، فقط از درون دانشگاه برای اعضا امکان پذیر است.
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟