یال


نورلایب

موضوع‌ها:  علوم انسانی

انواع منابع:  نشریه | سخنرانی | کتاب دانشگاهی

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی

سیاست دسترسی:  تمام متن

درباره ین پایگاه بر آن است تا کلیه متون و منابع معتبر علوم اسلامی را همراه با قابلیت های پژوهشی فراوان و ابزارهای تخصصی پیشرفته، در اختیار جامعه علمی و تحقیقاتی جهان قرار دهد. کلیه کتاب‌های موجود به صورت متن تایپ شده و با درج فرمت‌های تخصصی در پایگاه قابل مشاهده است؛ و در کنار متن تایپی این کتاب‌ها نیز تمامی صفحات کتاب اسکن شده و محققان می‌توانند تصویر نسخه اصلی صفحه مورد نظر خود را مشاهده نمایند. این پایگاه در مرحله اول و تاکنون، ٨٠٠٠ عنوان کتاب تخصصی بیش از ١۶٠٠٠ جلد در زمینه علوم اسلامی، و در موضوعاتی همچون: «علوم قرآن و تفسیر، علوم حدیث، ادعیه و زیارات، نهج البلاغه، کلام و فلسفه، جغرافیا، تاریخ و سیره، فقه، اصول، اخلاق و عرفان، ادبیات و منطق، فرق و مذاهب اسلامی و غیره را ارایه نموده است.
مالک مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور
ناشر مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1385
یادداشت برای دسترسی به بخشی از تمام‌متن مدارک، کاربران باید به عضویت پایگاه درآیند. همچنین، عضویت در این کتابخانه رایگان است. از این پایگاه می‌توانید، کتاب‌ها را در دو فرمت PDF و یا HTML دانلود کنید؛ البته دانلود منابع نیاز به اعتبار و شارژ حساب کاربری دارد. همچنین، برای مشاهده تمام‌متن مدارک، حساب کاربری باید دارای اعتبار باشد.
هدف هدف اصلی کتابخانه دیجیتال نور دسترسی سریع و آسان پژوهشگران به منابع پژوهشی با هدف عرضه کتاب‌های تخصصی حوزه علوم اسلامی و انسانی بر روی شبکه جهانی اینترنت است.
نشانی اینترنتی http://www.noorlib.ir/view/fa/default
رایانامه info@noorlib.ir
تلفن ثابت 982532936271
سیاست اشتراک آبونمانی
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟