یال


درباره این پایگاه از محصولات کتابخانه ملی ایران است که منابع اطلاعاتی را به شکل دیجیتالی برای کاربران فراهم می‌کند. کتاب‌ها، ژورنال‌ها و مجلات تخصصی از سال 1300 تا به امروز، منابع الکترونیکی مثل کتاب‌های الکترونیکی و ژورنال‌های الکترونیکی از معتبرترین پایگاه‌ها و بانک‌های اطلاعاتی و سایر کتابخانه‌های دیجیتال بین‌المللی، منابع سمعی و بصری، نمونه های دیجیتالی شده از بیش از 5000 نسخه خطی موجود در اداره کل منابع دیجیتال، اسلایدها، نقشه ها و تصاویر مرتبط با حوزة پژوهشهای علوم گوناگون از طریق این کتابخانه دیجیتال در دسترس قرار گرفته‌اند.
مالک سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
ناشر سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1388
پوشش زمانی 1300
یادداشت کاربران به صفحه نیم‌نگاه دسترسی خواهند داشت. در صفحه نیم‌نگاه کاربران تنها اجازه مشاهده صفحات محدودی از منبع مورد نظر را خواهند داشت. برای دسترسی کامل به محتوای منبع حاضر می توانید به تالار دیجیتال واقع در ساختمان کتابخانه ملی و یا آرشیو ملی مراجعه نمایید. در صفحه اصلی سایت سیستم دیجیتالی نما قسمتی برای جستجو برای تمامی کاربران تعبیه شده است که برای استفاده از آن نیازی به عضویت در سیستم نمی‌باشد.
هدف پروژه کتابخانه دیجیتال، طرحی جهت حفاظت بلند مدت دیجیتالی و ارتقای دسترس پذیری میراث مکتوب کشور عزیزمان ایران است که با توجه به ماموریت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ج.ا.ا. در این سازمان فرهنگی از سنوات گذشته طراحی و به اجرا در آمده است.
نشانی اینترنتی http://dl.nlai.ir/UI/Forms/Index.aspx
رایانامه digital@nlai.ir
تلفن ثابت 982188644000
سیاست اشتراک دسترسی آزاد
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟