یال


درباره دید؛ کتابخانه دیجیتالی مبتنی بر وب در حوزه تخصصی «امور بین‌الملل و علوم سیاسی» می‌باشد. دید امکان دسترسی سریع و آسان بیست و چهار ساعته به هزاران مدرک را در سراسر سال برای کاربران خود فراهم می‌آورد. کتابخانه دیجیتالی دید دریچه‌ای به‌سوی جریان پرشتاب اطلاعات و مجرایی برای تعامل اندیشمندان، متخصصان، دانشجویان و کلیه علاقمندان به حوزه امور بین‌الملل و علوم سیاسی است.
مالک مؤسسه مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران
ناشر مؤسسه مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1382
یادداشت کاربران با تکمیل فرم ثبت نام می توانند به صورت رایگان در این پایگاه عضو شده و از امکانات این پایگاه استفاده نمایند.
هدف اهداف کتابخانه دیجیتال دید عبارتند از: (1) ایجاد سیستمی جامع و هوشمند جهت ارائه خدمات اطلاع‌رسانی به اندیشمندان، پژوهشگران، محققان و کارشناسان، دانشجویان، دانش‌آموزان و دیگر علاقه‌مندان؛ (2) تسهیل در دسترسی به اطلاعات و ارائه سایر خدمات مربوط به امور اطلاع‌رسانی در زمینه‌های مورد نظر؛ (3) ارائه خدمات با شعار از همه‌جا و همه‌وقت و با کمترین امکانات؛ (4) ارائه خدمات گوناگون اطلاعاتی به‌صورت تخصصی در امور بین‌املل، با سرعت، دقت و نهایتا کیفیت بالا؛ (5) تهیه اصطلاح‌نامه تخصصی در امور بین‌الملل به‌صورت دیجیتالی و به زبان فارسی؛ (6) ایجاد ابزارهای جستجوی ساده و پیشرفته اطلاعات به‌صورت هوشمند‏.
نشانی اینترنتی http://www.did.ir/
رایانامه help@did.ir
تلفن ثابت 982188500249
سیاست اشتراک دسترسی آزاد
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟