یال


ایران‌مدکس

موضوع‌ها:  علوم پزشکی

انواع منابع:  نشریه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی

سیاست دسترسی:  تمام متن

درباره امروزه بحث بکارگیری تحقیقات اهمیت زیادی داشته و گام اولیه آن، در دسترس بودن مطالعات است تا گروه‌های مختلف سیاستگذاران سلامت، پزشکان، محققان و دیگر گروه‌هایی که باید از تحقیقات استفاده کنند بتوانند با دسترسی به اطلاعات لازم، آنها را در زمینه‌های کاربردی بکارگیرند. از این رو، موسسه تحقیق و توسعه پژوهشگران سلامت در راستای اهداف خود در حمایت از تحقیقات علوم پزشکی اقدام به تهیه راهنمای مقالات علوم پزشکی ایران نموده است. این راهنما در واقع یک مدلاین ایرانی بوده و عملکردی شبیه سایت PubMed که نسخه برخط مدلاین است دارد. این بخش با راه‌اندازی بانک اطلاعاتی مقالات مجلات علمی پژوهشی حوزه سلامت در کشور ایران به پژوهشگران ایرانی خدمات اطلاعاتی ارائه خواهد داد.
مالک مؤسسه تحقیق و توسعه پژوهشگران سلامت
ناشر مؤسسه تحقیق و توسعه پژوهشگران سلامت
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1391
پوشش زمانی 1361
یادداشت جستجوی اولیه در این بانک اطلاعاتی رایگان بوده و در مرحله اولیه جستجو، عناوین مقالات قابل مشاهده می‌باشد، اما جهت دستیابی به آدرس انتشار مقاله و خلاصه مقالات دو روش تعیین شده است: (1) عضویت در دانشگاه‌ها و مراکزی که دارای IP مستقل هستند و هزینه اشتراک سالانه را پرداخت کرده‌اند، و (2) تهیه کارت اشتراک.
هدف پاسخگویی به نیاز جامعه پزشکی و سلامت جهت دسترسی به نتایج پژوهش‌های علمی و ایجاد پایگاهی جامع برای جستجوی محتوای مرتبط در زمینه پزشکی و سلامت، شامل کتاب، مقاله، همایش، ویدیو، و غیره، هدف اصلی این پایگاه اطلاعاتی است.
نشانی اینترنتی http://www.iranmedex.ir/
رایانامه info@iranmedex.com
تلفن ثابت 982188754872
سیاست اشتراک آبونمانی
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟