یال


درباره کتابخانه دیجیتالی تبیان امروز با گذشت یک دهه از فعالیت خود توانسته ضمن ارتقای استاندارهای بین المللی و ارتقای خدمات به کاربران، منابع رایگان خود را در سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی به بیش از 100000 منبع برساند. از ویژگی های برجسته این کتابخانه می‌توان به فهرستنویسی منابع براساس استاندارد بین المللی و نیز استفاده از اصطلاحنامه های فرهنگى فارسى«اصفا» و «علوم اسلامی» به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی برای دسته بندی موضوعی منابع اشاره کرد. همچنین اتصال به پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی، قابلیت تطبیق و تبادل متادیتا با سایر پایگاه ها براساس استانداردها و حرکت بین مدارک مرتبط از طریق مستند مشاهیر و موضوعی از دیگر ویژگی های برجسته کتابخانه دیجیتالی تبیان است.
مالک موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
ناشر موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1394
یادداشت از دیگر ویژگی‌های این کتابخانه می‌توان «پرسش از کتابدار»، «ارسال منابع توسط کاربران»، «فیش برداری و یادداشت برداری»، «نقدو بررسی منبع توسط کاربر»، « مرور الفبایی منابع»، « اشتراک گذاری منابع با کاربران»، «کتابخانه شخصی با قابلیت های مدیریت و سازماندهی منابع ارسالی و مورد علاقه» نیز اشاره کرد.
هدف هدف کتابخانه دیجیتال تبیان تمرکز محتوا و منابع اطلاعاتی این مرکز در یک وب سرور اصلی و دسترس‌پذیر ساختن کتابخانه تبیان برای کاربران ایرانی و بین‌المللی است.
نشانی اینترنتی http://library.tebyan.net/
رایانامه library@tebyan.net
تلفن ثابت 982532932597
سیاست اشتراک دسترسی آزاد
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟