یال


درباره این سایت ارایه کننده مقالات کنفرانس‌های خارجی است که زیر مجموعه‌ای از سایت سیویلیکا (بانک مقالات کنفرانس‌های کشور) است. بخش مقالات کنفرانس‌های خارجی (ConfIndex) هشتم مهر ماه ۱۳۸۸ مصادف با آغاز پنجمین سال فعالیت سایت سیویلیکا، آغاز به کار نمود.
مالک شرکت توسعه فناوری ساختمان بوم سازه
ناشر انتشارات بوم سازه
نوع سازمان غیر دولتی
زمان شروع 1384
یادداشت جهت آشنایی با نحوه ارائه خدمات، نسخه PDF راهنمای سایت از طریق پیوند http://www.civilica.com/documents/userguide.pdf قابل دسترسی است. همچنین، روش‌های دریافت اصل مقاله از این پایگاه در پیوند http://help.civilica.com توضیح داده شده است.
هدف هر پژوهشگری برای انجام فعالیت‌های تخصصی و کارشناسی خود نیازمند مطالعه دستاوردهای علمی موجود در زمینه مورد نظر است تا بتواند تحقیقات خود را بر شالوده دانش موجود بنا نهاده و دستاوردهای علمی جدیدی بدست آورد. لذا انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی بدون دسترسی به علم موجود (literature review)، امکان‌پذیر نبوده و ممکن است به دوباره کاری بی‌انجامد. سیویلیکا به هدف پاسخگویی کارآمد به این نیاز کاربران در راستای دسترسی به منابع اطلاعاتی شکل گرفته است. اولویت اصلی مجموعه سیویلیکا، نمایه سازی و انتشار مقالات کنفرانسهای کشور می باشد.
نشانی اینترنتی http://www.civilica.com/
رایانامه info@civilica.com
تلفن ثابت 982188008044
سیاست اشتراک آبونمانی
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟