یال


درباره هر ساله در کشور مجامع علمی متعددی در قالب کنگره، همایش، سمینار و ... توسط سازمان‌ها گوناگون به زبان انگلیسی برگزار می‌گردد. در این مجامع مقالات و طرح‌های ارزشمند علمی و تحقیقاتی بسیاری توسط محققان و پژوهشگران ارائه می‌شود. در بانک مجامع علمی انگلیسی پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، مقالات کلیه مجامع علمی برگزار شده به زبان انگلیسی با تفکیک گروه تخصصی و در قالب کنفرانس، کنگره، همایش، سمینار، جشنواره، سمپوزیوم و نشست با متن کامل در اختیار کاربران قرار گرفته است. علاوه بر این از طریق ورود به گروه های تخصصی، کلیه مجامع برگزار شده در هر گروه با تفکیک نوع مجمع و تعداد دوره برگزار شده قابل دسترسی و استفاده می‌باشد.
مالک مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی
ناشر مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1383
یادداشت با استفاده از بخش «Newest Seminars» کاربر می تواند به اطلاعات آخرین مجامع نمایه شده در تارگاه دسترسی داشته باشد. در بخش «Future Seminars» کلیه مجامعی که در آینده برگزار خواهد شد معرفی شده است. کاربر با کلیک کردن بر روی عناوین همایش ها به طور مستقیم وارد سایت همایش مورد نظر شده و به اطلاعات مربوطه دسترسی پیدا می کند. علاوه بر این سازمان ها و نهادهای برگزار کننده مجامع علمی نیز از طریق درج لینک مربوطه امکان اطلاع رسانی مجامع خود را در این بخش خواهند داشت. صفحه راهنمای این پایگاه و نحوه جستجو در آن به پیوند http://fa.journals.sid.ir/help.aspx در دسترس است.
هدف این پایگاه با هدف ترویج و اشاعه اطلاعات علمی، گسترش و ارتقای خدمات اطلاع رسانی به محققان، سرعت بخشیدن به کاوش های علمی و دستیابی آسان محققان به جدیدترین اطلاعات و منابع اطلاعاتی منتشرشده در همایش‌ها و سمینارهای انگلیسی ایرانی و نهایتاً افزایش اثربخشی تحقیقات در کشور راه‌اندازی شده است.
نشانی اینترنتی http://en.seminars.sid.ir/
رایانامه Conf@SID.ir
تلفن ثابت 982144265001
سیاست اشتراک دسترسی آزاد
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟