یال


نورمگز

موضوع‌ها:  علوم انسانی | هنر و معماری

انواع منابع:  نشریه

پوشش زبانی:  فارسی | انگلیسی | عربی

سیاست دسترسی:  تمام متن | اطلاعات کتابشناختی | چکیده

درباره پایگاه مجلات تخصصی نور از مجموعه پایگاه‌های مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی است که وظیفه شناسایی و عرضه مجلات تخصصی علوم انسانی و اسلامی را بر عهده دارد. درج هزاران شماره از صدها عنوان مجله تخصصی در قالب موضوعات گوناگون این پایگاه را به یکی از مهمترین بانک‌های اطلاعات مجلات در زمینه علوم اسلامی و علوم انسانی تبدیل کرده است. از جمله ویژگی‌های مهم این پایگاه، ارائه مجلات دارای رتبه علمی - پژوهشی و علمی - ترویجی در زمینه علوم انسانی است.
مالک مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی
ناشر مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1384
پوشش زمانی 1377
یادداشت برخی از قابلیت های فراهم آمده در پایگاه مجلات: ارائه مجلات به صورت تمام تصویر، بارگذاری مقالات دلخواه با فرمت پی.دی.اف.، جستجوی ساده و پیشرفته با دامنه‌های مختلف، بانک اطلاعات صاحبان آثار، و نقد مقاله‌های مجلات و مشاهده نقدهای دیگران. برای دریافت تمام‌متن مدارک از این پایگاه، باید حتما به عضویت پایگاه درآمد. کاربران با یک حساب کاربری (نام کاربری و رمز عبور) می‌توانید از امکانات کلیه سامانه‌های مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی شامل پایگاه مجلات تخصصی نور، پایگاه کتابخانه دیجیتال نور، پایگاه جامع الاحادیث و سامانه مشابه یاب متون نور استفاده کنید.
هدف ایجاد گسترده‌ترین و کامل‌ترین آرشیو مجلات و مقالات علوم انسانی و علوم اسلامی در اینترنت از مهمترین اهدف راه‌اندازى پایگاه مجلات تخصصى بوده است.
نشانی اینترنتی http://www.noormags.ir/
رایانامه info@noormags.com
تلفن ثابت 982532936271
سیاست اشتراک آبونمانی
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟