یال


درباره پایگاه اینترنتی ایران نمایه  دارای انواع مقاله،  شامل مقاله دانشگاهی، دانشجویی، مقاله علمی ـ پژوهشی، و روزنامه‌های کشور است. در حال حاضر کاربران این پایگاه می‌توانند میان بیش از یک میلیون و ششصد هزار رکورد اطلاعاتی به جستجو بپردازند. جستجو در این وبگاه و عضویت در آن رایگان است، اما برای دسترسی به تمام‌متن مقالات باید اشتراک این پایگاه خریداری شود.
مالک نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور
ناشر موسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی نمایه
نوع سازمان دولتی
زمان شروع 1379
پوشش زمانی 1357
یادداشت فهرست الفبایی نشریات تحت پوشش این پایگاه در پیوند http://www.irannamaye.ir/Publication/PubAlphabet دسترس‌پذیر است. ثبت نام و جستجوی عناوین در این پایگاه رایگان می‌باشد . مقالات این پایگاه از بین تمامی نشریات دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بادرجه علمی- پژوهشی و علمی - ترویجی و تخصصی، عمومی توسط متخصصان نمایه‌سازی و بر اساس اصطلاحنامه های اصفا و دیگر اصطلاحنامه‌های تخصصی نمایه‌سازی می‌گردد و زمینه دسترسی پژوهشگران به منابع مختلف را فراهم می‌سازد.
هدف هدف این پایگاه تجمیع نشریات تخصصی کشور در قالب های علمی ـ پژوهشی، علمی ـ ترویجی  علمی ـ تخصصی در کنار نشریات عمومی کشور است، و در صدد است تا با نمایه‌سازی این نشریات و مقالات آنها بر اساس اصطلاحنامه های تخصصی و سرعنوان های موضوعی، به نیاز پژوهشگران و عموم مردم پاسخی درخور دهد.
نشانی اینترنتی http://www.irannamaye.ir/
رایانامه info@namaye.net
تلفن ثابت 982188951493
سیاست اشتراک آبونمانی
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟