یال


درباره برنامه نمامتن یک سامانه پیشرفته و قدرتمند جهت جستجوی مطالب مندرج در نشریات می باشد. علاوه بر این، برنامه نمامتن عرضه کننده جامع ترین منبع اطلاعاتی الکترونیک شامل تحقیقات علمی، فرهنگی، هنری، صنعتی، اقتصادی و دینی مطبوعات است که دارای کلیه مقالات، نقدها و گفتگوها از نشریات سراسرکشور می باشد. امکانات این برنامه عبارتند از: سرعت بسیار بالا در جستجوی مطالب؛ امکان استفاده از عبارات ترکیبی به همراه عملکرد های منطقی؛ امکان جستجوی ترکیبی (جستجو در چند مورد مانند عنوان، پدیدآورنده و موضوع)؛ مشاهده متن مطالب بصورت اسکن شده PDF و متن (TEXT)؛ قابلیت افزودن سایر فهرست های سازگار با نرم افزار؛ و امکان نمایش تصویر متن اقلام جستجو شده با امکانت بزرگ نمایی، کوچک نمایی، چرخش تصاویر.
مالک شرکت ایلا نرم‌افزار
ناشر شرکت ایلا نرم‌افزار
نوع سازمان غیر دولتی
زمان شروع 1377
یادداشت از طریق نمامتن دسترسی بلافاصله به کامل‌ترین و جامع‌ترین منبع اطلاعاتی الکترونیک کشوری از طریق اینترانت یا شبکه محلی LAN امکان‌پذیر است. همچنین، قابلیت یافتن لحظه‌ای اطلاعات و مطالب براساس عنوان، موضوع، تاریخ، کلیدواژه، نشریه و پدیدآورنده مورد نظر در کوتاه‌ترین زمان در این پایگاه وجود دارد. از پیوند http://www.namamatn.ir/ نیز می‌توان به این پایگاه دسترسی پیدا کرد.
هدف هدف از این پایگاه گردآوری، سازماندهی، و دسترس‌پذیر ساختن محتوای علمی منتشر شده در مجله‌های کشور، در قالب مقاله، نقد آثار، گفتگوها، گزارش‌ها، و غیره است.
نشانی اینترنتی http://77.104.98.71/Namamatn/pubSearch.aspx
رایانامه office@ilasoftware.com
تلفن ثابت 982144239771
سیاست اشتراک آبونمانی
برای شرکت در نظرسنجی درباره این سامانه کلیک کنید.
کاربر گرامی، روی‌هم‌رفته از سامانه دروازه‌ اطلاعات علمی، پژوهشی، و فناورانه ایران (در) چه اندازه رضایت دارید؟